A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

Про проведення I і IІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році

 

УКРАЇНА

Кам’янка-Бузька                 ЖОВТАНЕЦЬКА                  ВІДДІЛ  ОКТМС

районна державна            СІЛЬСЬКА РАДА                 Кам’янка-Бузька        

адміністрація                       ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ       МІСЬКА РАДА

ВІДДІЛ  ОСВІТИ                         ВІДДІЛ  ОСВІТИ

Н А К А З

09. 10. 2020.                            м.Кам’янка-Бузька                                № 1-20/128

09. 10. 2020.                      с. Жовтанці                                     № 01-20/122                                09. 10. 2020.                            м.Кам’янка-Бузька                              № 01-04 /186

                                                                    

 Про проведення I і IІ етапів

Всеукраїнських  учнівських  олімпіад

з  навчальних  предметів

у 2020/2021  навчальному році

 

  На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24.09.2020 № 1175 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2020/2021 навчальному році»,   наказу  Департаменту освіти  і науки Львівської облдержадміністрації від 05.10.2020 р.   № 07-01/332  „Про  проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році”, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. №1099 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2011р.№1318/20056, відповідно до статей 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хворіб», постанови КМУ України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді 

Н А К А З У Ю :

1. Керівникам навчальних закладів:  

1.1. Забезпечити у жовтні 2020 року організацію і проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін відповідно до вимог та стану епідеміологічної ситуації з використанням дистанційних форм для учнів таких класів:

 

основи християнської етики                                                              8-10 класи;

 

математика                                                                                          6-11 класи;

 

фізика, українська  мова та література,                                           7-11 класи;

 

історія, біологія, іноземні мови, хімія,                                              8-11 класи;

географія  

                                                                                          

основи правознавства,                                                                       9-11 класи                  

інформатика                                    

        

інформаційні  технології                                                                 10-11 класи;

трудове навчання                                                                               9 клас;

 

 1.2.   Заявки  на участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад   подати в електронному варіанті   в сектор освіти Кам’янка-Бузької РДА ( k-bosvita@ukr.net )  до 06 листопада  2020 року (з кожного предмету окремо).  

 

1.3. Взяти до відома, що визначення кількісного складу учасників ІІ етапу олімпіад здійснюється у відповідності до рейтингу команд   (додаток 1).

 

1.4 Керівникам команд, які супроводжуватимуть учасників ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та членам журі надати вихідний день у канікулярний період.      

 

2. Затвердити оргкомітет для проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у такому складі: голова оргкомітету – Бахур Т.І., директора комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кам’янка-Бузької районної ради; члени оргкомітету: Петрик Т.Р. заступник начальника – завідувач сектору освіти    ВОКТМС Кам’янка-Бузької міської ради ,  Вус І.І.-начальник відділу освіти Жовтанецької  сільської ради,  Крук Г.І.,  Семків Ю.В.,   Кушинська Н.Р. –  консультанти комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кам’янка-Бузької районної ради, Браташ І.П. - практичний психолог комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кам’янка-Бузької районної ради,  Мазурок У.М., Барилко Л.М. –   спеціалісти  сектору освіти ВОКТМС Кам’янка-Бузької  міської ради, Романів М.М.-  спеціаліст  відділу освіти Жовтанецької сільської ради..

 

3. Районному оргкомітету  провести  ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1  м. Кам'янка-Бузька  в такі терміни:

7 листопада – іноземні мови (німецька, французька)

8  листопада – іноземні мови (англійська )

14  листопада – математика, християнська  етика

15 листопада – біологія, інформатика

21 листопада – польська мова, інформаційні технології

22 листопада – історія

28 листопада – українська мова і література,   трудове навчання 

29  листопада – фізика

      05 грудня        – хімія

     06  грудня    – географія,  правознавство  

     

Початок  олімпіад  о  10 00 год.

 

4.  Делегувати повноваження комунальній установі  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кам’янка-Бузької районної ради:

4.1. Сформувати склад фахового журі предметних олімпіад.

4.2. Звіти про проведення ІІ етапу, заявки на участь команд у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін подати в ЛОІППО                        до  20  грудня 2020  року.

 5.  Фахівцям з обслуговування транспортних засобів  сектору освіти Кам'янка-Бузької РДА     Литвину О.Є.,  сектору освіти    ВОКТМС Кам’янка-Бузької міської ради Лютому А.Ю., відділу освіти Жовтанецької  сільської ради Мигалю Т.Є., забезпечити підвезення учасників олімпіад транспортними засобами згідно графіку.

6. В.о головного бухгалтера сектору  освіти Кам'янка-Бузької РДА     Лень С.М., головному  бухгалтеру відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам’янка-Бузької міської ради Маїк О.К.,   головному  бухгалтеру відділу освіти Жовтанецької сільської ради Заяць О.М. за роботу у вихідні дні встановити подвійну оплату водіям «Шкільних автобусів» та фахівцям з обслуговування транспорту та транспортних маршрутів відповідно до табелю обліку робочого часу (п.3 статті 107 Кодексу Законів про працю України).

 9.  Контроль за виконанням даного наказу  залишаємо за собою.

 

 

   В.о. завідувача                                   Начальник                                Начальник   

 

 

                                                         

Любов ВИСОЧАНСЬКА                    Ірина ВУС                             Ігор ЧЕПІЛЬ

Вхід для адміністратора