Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

Розклад руху автобусів

   

МАРШРУТ №1

 

Зранку:

 

Кам’янка-Бузька (07.15.) – Желдець

Желдець (07.30) – Мазярка – Желдець

Желдець (08.00) - Сокіл – Желдець

Желдець (08.10) – Верени – Желдець

Желдець (08.20) Високофедорівка – Воля Жовтанецька – Желдець

Желдець(08.30.) – Липники (08.45)  -  Кам’янка-Бузька ЗОШ №3 (08.55)

 

Після обіду:

 

Кам’янка-Бузька ЗОШ №2(14.50)-  Кам’янка-Бузька ЗОШ №1 ( 14.55 ) – Кам’яна Гора  – Желдець

Желдець (15.30) – Мазярка – Желдець

Желдець (15.40)- Сокіл – Желдець

Желдець (15.50.) – Верени – Желдець

Желдець (16.10) Високофедорівка – Воля Жовтанецька – Желдець

Желдець  -  Кам’янка-Бузька (16.40)

                             

 

М А Р Ш Р У Т  № 2

 

Зранку:

Кам’янка-Бузька (07.30 зупинка біля міської ради) – Ямне (07.40)  

Великосілки (07.50. біля Руслана) –  Стрептів(07.55.)  – Спас(08.00)

Деревляни (08.10) – Стрептів (08.15) – Ямне – Тадані (08.25. зупинки на трасі )

Кам’янка-Бузька ЗОШ № 2,3,1(08.40.) – Забужжя (08.45) –

Кам’янка-Бузька ЗОШ №3(08.55.)

 

Після обіда:

 

Кам’янка-Бузька ЗОШ №3,2 (14.00) – Тадані (зупинки на трасі ) – Стрептів(14.15.) Деревляни(14.35) – Спас  – Стрептів  – Великосілки (біля Руслана )

Кам’янка-Бузька ЗОШ № 3(15.15 зупинка біля міської ради) – Новий Став (зупинка біля кафе) – Кам’янка-Бузька ЗОШ № 1(15.40.) – Зубів Міст – Кам’янка-Бузька –

                                                                                                                                        

М А Р Ш Р У Т  № 3

Зранку:

 

Кам’янка-Бузька (07.30 зупинка біля міської ради) – Товмач – Дальнич (07.45.) 

Товмач (07.50.) –  Сапіжанка (07.55.) –Дернів (08.00.) – Новий Став (08.10.зупинка біля кафе) – Сапіжанка –  Кам’янка-Бузька ЗОШ №2,3,1

Кам’яна Гора(08.30.в/ч)  – Кам’янка-Бузька ЗОШ № 1 (зупинка стара автобусна) –  ЗОШ № 3,2 – Кацюби(08.45.)  – Кам’янка-Бузька ЗОШ № 3(08.55.)

 

Після обіда:

 

Кам’янка-Бузька ЗОШ.№1(14.00.) – Забужжя – Кам’янка-Бузька ЗОШ .№1(14.10.) -

Руда за Бугом – Руда Сілецька   –  Кам’янка-Бузька ЗОШ.№2(14.45.) –  Сапіжанка -

Дернів(15.00.) – Товмач –  Дальнич  –  Кам’янка-Бузька ЗОШ.№2 (15.35.) –  Кацюби                  Тадані(зупинки на трасі) – Ямне – Стрептів – Спас –  Кам’янка-Бузька­

М А Р Ш Р У Т  № 4

Зранку :

Кам’янка-Бузька(07.35) – поворот на с.Тартак (07.45.) – Руда Сілецька(07.55.) – Руда за Бугом (08.05.) – Гайок (08.10.) – Прибужани (08.15.) – Кам’янка-Бузька ЗОШ № 1 (08.20.)

Кам.-Бузька ЗОШ № 1 – Рожанка (08.35.)  – Зубів Міст(08.40.) – Ягідня (08.45.) – Кам-Бузька ЗОШ  №1,3(08.55)

Після обіду :

Кам’янка-Бузька ЗОШ №1(14.00) – Ягідня  – Зубів Міст – Рожанка – Кам’янка-Бузька

Кам’янка-Бузька ЗОШ №1(15.40) – Руда за Бугом – Гайок – Руда Сілецька – поворот на с.Тартак – Кам’янка-Бузька