A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі - «Нове бу

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі -

«Нове будівництво спортивного комплексу по вул. Незалежності, 53а в м. Кам'янка-Бузька, Львівського району Львівської області» (коригування). ДК 021:2015: 45210000-2 — Будівництво будівель

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710», керуючись Законом України «Про публічні закупівлі» (зі змінами), постановою КМ України від 12 жовтня 2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт, послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», цивільним і Господарським кодексами України, Постановою КМ України від 01 серпня 2005р. №668 «Загальні умови укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві»

 Назва предмету закупівлі: «Нове будівництво спортивного комплексу по вул. Незалежності, 53а в м. Кам'янка-Бузька, Львівського району Львівської області» (коригування)

 Відкриті торги з особливостями: Закупівля робіт нового будівництва спорткомплексу обумовлена необхідністю створення безпечних та комфортних умов для занять фізичною культурою та спортом, стимулювання і організація змагальної, ігрової та оздоровчої діяльності школярів та спортсменів.

   Обсяги закупівлі: роботи

   «Нове будівництво спортивного комплексу по вул. Незалежності, 53а в м. Кам'янка-Бузька, Львівського району Львівської області» (коригування).ДК 021:2015: 45210000-2 — Будівництво будівель

  Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2024

  Очікувана вартість предмета закупівлі: 117 347 052,00 UAH з ПДВ

  Уповноваженою особою Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради визначено очікувану вартість предмета закупівлі на основі зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва затвердженого наказом начальника відділу ОКТМС Кам’янка-Бузької міської ради від 07.06.2023 №120 із врахуванням Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», який встановлює порядок визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі товарів, робіт та послуг, закупівля яких здійснюється відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі» та наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021    № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві». згідно з наявної проектно-кошторисної документації.

  Місце поставки: 80400, Україна, Львівська область, Кам'янка-Бузька, Незалежності, 53а.

   Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

   При розрахунку вартості тендерної пропозиції учасником враховується ціна предмету закупівлі відповідно до цієї тендерної документації та всі витрати, пов’язані з виконанням зобов’язань Учасника процедури закупівлі по виконанню договору «під ключ»*, в тому числі вартість:

- вартість робіт, включаючи всі матеріали і ресурси;

- вартість інших елементів і послуг, зазначених у тендерній документації.

*договір «під ключ» – договір на спорудження і здачу об'єкта замовнику в стані, повністю готовому до експлуатації.

    Ціну тендерної пропозиції слід визначати відповідно до умов тендерної документації щодо термінів закінчення робіт та проекту щодо технології виконання робіт, використання конкретних матеріалів і конструкцій, якості будівельно-монтажних робіт, а також з дотриманням діючих норм і правил виконання будівельно-монтажних робіт, технічної експлуатації будівельної техніки і безпечних умов праці.

     Будь-які не враховані у ціні тендерної пропозиції витрати додатково сплачуватись не будуть. До ціни тендерної пропозиції не включаються витрати, пов’язані з укладанням договору.

      Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням тендерної пропозиції, не відшкодовуються замовником (в тому числі у разі відміни торгів чи визнанні торгів такими, що не відбулися). Зазначені витрати сплачуються учасником.

     Учасник відповідає за одержання всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів на роботи, запропоновані на торги та інших документів пов’язаних із поданням тендерної пропозиції та самостійно несе всі витрати за їх отримання. Учасник гарантує достовірність інформації, яку подано у його тендерній пропозиції.

         З метою контролю за відповідністю робіт та матеріальних ресурсів установленим вимогам, замовник (уповноважений представник) забезпечує здійснення технічного нагляду за будівництвом у порядку, встановленому законодавством.

        Замовник здійснює контроль за ходом, якістю, вартістю та обсягами виконання робіт, відповідно до частини першої статті 849 Цивільного кодексу України та у порядку, передбаченому договором.

         Категорія складності: СС 2

         Приймання-передача виконаних робіт (об’єкта будівництва) проводиться, відповідно до чинних нормативних актів, які підтверджуватимуть прийняття закінченого об’єкту в експлуатацію.

          Передача виконаних робіт (об’єкта будівництва) підрядником і приймання їх замовником оформлюється актом про виконані роботи (№ КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт», № КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати» з обов’язковим попереднім оформленням виконавчої технічної документації, актів на закриття прихованих робіт, виконавчих схем, тощо.

          Підрядник гарантує якість закінчених робіт і змонтованих конструкцій,  досягнення показників, визначених у проектній документації, та можливість їх експлуатації об’єкта будівництва протягом гарантійного строку.          

          Гарантійний строк експлуатації об’єкта будівництва становить не менше 10 років від дня його прийняття замовником. Початком гарантійного строку вважається день, наступний після дня підписання акту про приймання-передачі об’єкта будівництва. (учасник має надати гарантійний лист у складі пропозиції).

         Підрядник протягом трьох років після закінчення гарантійного строку експлуатації об’єкта відповідає за дефекти, що призвели до руйнування, аварій, обвалів на об’єкті, якщо замовник об’єктивно не міг виявити ці дефекти при прийманні об’єкта чи протягом періоду гарантійного строку експлуатації об’єкта.

         Гарантійний строк продовжується на час, протягом якого об’єкт не міг експлуатуватися внаслідок недоліків, які виникли з вини підрядника.

 

Детальну інформацію про технічні характеристики предмета закупівлі можна переглянути за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-06-08-015401-a

Вхід для адміністратора