A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Утилізація

Назва предмета закупівлі: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (ДК 021:2015: 90510000-5)

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:до  31 грудня 2023

Очікувана вартість предмета закупівлі: 128 483,4  грн з ПДВ відповідно до потреби та кошторисного призначення

Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг : 80400, Україна, Львівська область, Кам'янка-Бузька, Незалежності, 20а (заклади та установи підпорядковані Замовнику)

 

Кількість: послуг з поводження з побутовими відходами– 1.

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: закупівля без використання електронної системи,  UA-2023-01-30-014226-a

 

Враховуючи пп.5 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, тобто замовник застосовує виняток за Особливостями і укладає прямий договір.

За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х „Прикінцеві та перехідні положення” Закону.

Відповідно до вимог ст. 17 Закону України «Про відходи» (зі змінами) суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами укладають договори з юридичною/фізичною особою, які в установленому порядку визначені виконавцем послуг на вивезення побутових відходів на певній території, на якій знаходиться об’єкт утворення відходів. Згідно з вимогами ст. 35-1 Закону України «Про відходи» щодо поводження з побутовими відходами, виконавець послуг з вивезення побутових відходів у межах певної території визначається органом місцевого самоврядування на конкурсних засадах, спеціально обладнаними для цього транспортними засобами. Порядок проведення конкурсу про надання послуг з вивезення побутових відходів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів». На території Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області на протязі багатьох років єдиним надавачем послуг з вивезення побутових відходів є ТзОВ «ЕКОВЕЙ ВЕЙСТ МЕНЕДЖМЕНТ», яке укладає договори на вивезення твердих побутових відходів зі всіма споживачами, які розташовані на території Кам’янка-Бузької міської ради. Підставою про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів свідчить рішення виконавчого комітету від 10.08.2020 року №110, прийняте за результатами проведеного конкурсу у відповідності до ст. 35-1 Закону України «Про відходи», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 року № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів» та Закону України «Про місцеве самоврядування», яким визнано переможцем конкурсу та виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів ТзОВ «ЕКОВЕЙ ВЕЙСТ МЕНЕДЖМЕНТ»

Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.

Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення потреби послуг з поводження з побутовими відходами в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення про застосування під час здійснення закупівлі вищезазначеного винятку за Особливостями.

З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.

 

Детальну інформацію щодо предмета закупівлі можна переглянути за посиланням: 

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-01-30-014226-a

 

 

Вхід для адміністратора