A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

30.07.21. Бензин А-92 (в талонах) та Дизельне паливо (в талонах).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі - Бензин А-92 (в талонах) та Дизельне паливо (в талонах).

 

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

Назва предмету закупівлі: Бензин А-92 (в талонах) та Дизельне паливо (в талонах)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-27-004091-b

Відкриті торги

Обсяги закупівлі:

15 750 літр

Строк поставки товару: 31 грудня 2021року.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 448 000,00 UAH з ПДВ

Місце поставки: 80400, Україна, Львівська область, Кам'янка-Бузька, Незалежності, 20а.

Тендерний комітет Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради визначав очікувану вартість предмета закупівлі відповідно до Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 на підставі моніторингу ринкових цін на пальне на території України.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Відповідність технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, що пропонується підтверджується діючим в Україні державним нормам та стандартам, зокрема ДСТУ 7687:2015, ДСТУ 7688:2015.

Умови постачання товару:

Товар має бути поставлений Постачальником Покупцю за власний рахунок з врахуванням всіх витрат, партіями, за окремими замовленнями Покупця, виходячи з його фінансових можливостей та виробничих потреб. Замовлення направляються Постачальнику листом або інформується про потребу в телефонному режимі або за допомогою факсимільного зв’язку або на електронну пошту Постачальника. Поставка товару здійснюється Постачальником протягом 5 (п'яти) календарних днів з дня направлення заявки Замовником.

Учасник повинен забезпечити заправку техніки на АЗС, починаючи з дня отримання талонів або карток (бланків-дозволів). Режим роботи АЗС має бути цілодобовим, в тому числі у вихідні та святкові дні.

АЗС Учасника, на яких буде здійснюватись заправка автотранспорту Замовника повинні знаходитись на території Кам’янка-Бузької територіальної громади. АЗС Учасника повинні забезпечувати реалізацію виду палива, що є предметом закупівлі.

Учасник повинен здійснювати постачання товару, який відповідає вимогам діючого законодавства щодо його якості та екологічної безпеки, що в подальшому не призведе до негативних наслідків для людей та довкілля, під час його використання.

Замовник (покупець) має право звернутися за підтвердженням якості нафтопродуктів до державних органів або відповідних експертних установ, організацій та здійснити перевірку якості товару.

Детальну інформацію про технічні характеристики предмета закупівлі можна переглянути за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-07-27-004091-b

Вхід для адміністратора