A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі - Поточний

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі -

Поточний ремонт системи опалення зі встановленням інфрачервоних обігрівачів.

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

Назва предмету закупівлі: Поточний ремонт системи опалення зі встановленням інфрачервоних обігрівачів у КЗ "Кам'янка-Бузький народний дім" по вул. Шевченка, 11 м. Кам’янка-Бузька Львівської області (ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-09-28-008779-a

Відкриті торги: Закупівля робіт поточний ремонт системи опалення зі встановленням інфрачервоних обігрівачів у КЗ "Кам'янка-Бузький народний дім", обумовлена необхідністю створення безпечних і комфортних умов для працівників, відвідувачів закладу та з метою раціонального споживання електроенергії.

Обсяги закупівлі: роботи

Поточний ремонт системи опалення зі встановленням інфрачервоних обігрівачів у КЗ "Кам'янка-Бузький народний дім" по вул. Шевченка, 11 м. Кам’янка-Бузька Львівської області.

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2022

Очікувана вартість предмета закупівлі: 639 500,00 UAH з ПДВ

Уповноважена особа Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради визначила очікувану вартість предмета закупівлі згідно об’ємів робіт та матеріалів.

Місце поставки Шевченка, 11, Кам'янка-Бузька, Львівська область, 80400, Україна

Уповноважена особа Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради визначила очікувану вартість предмета закупівлі на підставі моніторингу ринкових цін по поточному ремонту системи опалення зі встановленням інфрачервоних обігрівачів на території України.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

При виконанні робіт Виконавець зобов’язаний дотримуватись на об’єкті чинних ДБН (державних будівельних норм), СНІП( санітарних норм і правил), інших обов'язкових технічних норм і стандартів, всіх необхідних заходів протипожежної безпеки, техніки безпеки, з охорони праці та охорони довкілля протягом всього терміну (строку) проведення робіт до моменту здачі виконаних робіт, відповідно до норм та правил, що діють в Україні.

Забезпечувати виконання робіт будівельними матеріалами, якість яких підтверджується відповідними сертифікатами тощо. Використання неякісних матеріалів під час проведення робіт забороняється.

При розрахунку вартості тендерної пропозиції учасником враховується ціна предмету закупівлі відповідно до цієї тендерної документації та всі витрати, пов’язані з виконанням зобов’язань Учасника процедури закупівлі по виконанню договору «під ключ»*, в тому числі вартість:

- вартість робіт, включаючи всі матеріали і ресурси;

- вартість інших елементів і послуг, зазначених у тендерній документації.

*договір «під ключ» – договір на спорудження і здачу об'єкта замовнику в стані, повністю готовому до експлуатації.

Відповідальність за залучення для виконання робіт робітників та інженерно–технічних працівників в достатній кількості та відповідної кваліфікації несе Виконавець.

Виконані роботи за даним Договором оформляються актами приймання виконаних робіт.

Фінансування виконаних робіт здійснюється відповідно до оформленого акта. Фінансування виконаних робіт здійснюється в межах фактичних надходжень відповідно до ст. 48 Бюджетного кодексу України.

Гарантія на обладнання надається виробником згідно посібника з експлуатації.

Виконавець зобов’язується протягом 12 місяців, після підписання акту виконаних робіт, здійснювати безкоштовне сервісне обслуговування системи опалення, що є предметом цього договору, а саме: передсезонний запуск обладнання, програмування терморегуляторів, усунення несправностей, за потребою - заміна автоматичних вимикачів, контакторів та кебельно-провідникової продукції для ефективної та безпечної роботи системи опалення.

 

Детальну інформацію про технічні характеристики предмета закупівлі можна переглянути за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-09-28-008779-a

Вхід для адміністратора