A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

"Новорічний турнір з міні-футболу серед збірних команд юнаків 5-их класів та молодші"

Дата: 28.12.2020 17:00
Кількість переглядів: 8

26 грудня 2020 року у м. Кам'янка-Бузька відбувся "Новорічний турнір з міні- футболу серед збірних команд юнаків 5-их класів та молодші". Участь у змаганнях приймали учні закладів загальної середньої освіти нашої територіальної громади та група відділення з футболу Кам'янка-Бузької ДЮСШ із Жовтанецької територіальної громади.

Переможцями святкового турніру стали учні ЗОШ I-III ст. №3 м. Кам'янка-Бузька (тренер Р.Процик), які посіли першу сходинку турнірної таблиці, 2 місце отримали учні ЗОШ I-III ст. №2 м. Кам'янка-Бузька (тренер О. Кузьмич ), а бронзовими призерами турніру стали учні ЗОШ I-III ст. №1 м. Кам'янка-Бузька (тренер А. Куровський). Вітаємо призерів турніру з заслуженою перемогою та бажаємо усім учасникам змагань міцного здоров'я та веселих прийдешніх свят.