Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

Атестація - важливий рубіж у професійній діяльності педагога. Це свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя.

У роботі будь-якого педагогічного колективу важко переоцінити значення процесу атестації педагогічних працівників - систему заходів, спрямовану на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність учителя до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогів.  Атестація -  це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності.

Завданням ІІІ засідання атестаційної комісії ІІ рівня акредитації ВОКТМС Кам’янка-Бузької міської ради, що відбулося 09.03.2021, було вивчення характеристик педагогічних працівників та керівних кадрів закладів освіти громади, сприяння підвищенню кваліфікації педагогічних працівників шляхом оцінювання професійних знань педагогів, методики викладання та виховання.

Голова атестаційної комісії Чепіль І.Є. зазначив, що атестація педагогічних працівників — складова частина підвищення педагогічної кваліфікації. Вона передбачає підвищення професіоналізму, розвиток творчої активності, стимулювання діяльності, диференційоване оцінювання результатів педагогічної роботи. Петрик Т. Р., заступник голови атестаційної комісії ІІ рівня акредитації, звернула увагу на необхідність системного підходу до атестації педагогічних працівників, який складається з планування атестаційної роботи, суворого дотримання етапів проведення атестації, виконання нормативного режиму під час організації та проведення атестації, відпрацювання загальних вимог до педагогічного працівника, які дозволяють об’єктивно оцінювати того, хто атестується.

Члени атестаційної комісії одностайно підтримали думку, що  результати атестації  повинні бути спрямовані на утвердження високої ролі педагогічного працівника, на підвищення його авторитету в колективі освітнього закладу та серед колег, учнів, вихованців та їхніх батьків.

 Увесь склад атестаційної комісії ВОКТМС Кам’янка-Бузької міської ради надсилає щирі слова підтримки педагогічним працівникам, що атестуються у 2021 році   і бажає:

 

1.          Постійно вдосконалюйте свою педагогічну майстерність.

2.          Завжди прагніть оригінальності і досконалості в роботі.

3.          Прагніть вдосконалення щомиті.

4.          Перетворюйте процес навчання на радість.

5.          Отримуйте професійне задоволення від праці.

6.          Упевненим кроком йдіть до своєї мети.

7.          Помічайте в собі найкраще!

8.          Приносьте людям радість і це зробить вас щасливим!

9.          Не приховуйте своїх здібностей і можливостей. Даруйте їх!

 

                           Вдалого завершення  атестації - 2021!!!« повернутися до списку новин