Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

Гімназіада України з легкої атлетики

Дата: 29.05.2023 12:50
Кількість переглядів: 9

Травень виявився дуже щедрим на легкоатлетичні змагання та турніри 23-24 травня 2023 року Львів гостинно приймав учасників V Літньої Гімназіади України з легкої атлетики. Наші легкоатлети, школярі з Кам'янки -Бузької теж були учасниками цього великого спортивного дійства.

Цим змаганням передувала Гімназіада Львівщини з легкої атлетики.

Чемпіонкою на дистанції 1500м стала учениця ОЗЗСО #1 Литвин Богдана

Срібною призеркою на цій дистанції стала теж учениця цієї школи Джус Таїсія, яка подає великі надії на біговій доріжці. Також на другу сходинку пʼєдесталу піднявся ще один учень цієї школи Думич Нестор на дистанції 3000м.

Лідер команди Лотіцький Максим, учень ЗЗСО #3 з особистим результатом здолав дистацію 200м- 24,5 (6місце).

Гашинський Назарій четвертим завершив з особистим рекордом дистацію 1500м -5.01.0.

Відтак, 23-24 травня 2023 року за порередніми результатами в складі збірної команди Львівщини на легкоатдетичному стадіоні "СКІФ" змагались троє наших спортсменів.

Достойний результат показав Лотіцький Максим на дистанції 400м.-54.00, що за крок до виконання II дорослого розряду, та зайняв 9 місце.