A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

Щодо вибору підручників для 4 класу НУШ

Дата: 16.01.2021 11:15
Кількість переглядів: 13

                                                                                                  Шановні колеги!

Розпочався Конкурс відбору підручників для 4 класу закладів загальної середньої освіти (наказ МОН України №1373 від 04.11.2020).
 
    За результатами І етапу Конкурсу конкурсні комісії ухвалили рішення про доцільність надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» усім нашим підручникам і допуск до ІІ етапу конкурсного відбору підручників для 3 класу.
 
      Тепер ви можете ознайомитися з електронними версіями підручників для 4 класу видавництва «Навчальна книга – Богдан» на сайті видавництва.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПІДРУЧНИКИ 

  • Варзацька Л., Зроль Г., Шильцова Л. (Частина 1); Чумарна М.І. (Частина 2): «Українська мова та читання. 4 клас» (у 2-х частинах);
  • Будна Т. «Англійська мова. English. 4 клас» (з аудіосупроводом);
  • Будна Н., Беденко М. «Математика. 4 клас» (у 2-х частинах);
  • Будна Н., Гладюк Т., Заброцька С., Шост Н. «Я досліджую світ. 4 клас» (у 2-х частинах);
  • Лодатко Є., Мочула О., Яріш Г. «Інформатика. 4 клас»;
  • Кондратова Л. «Мистецтво. 4 клас»;
  • Островський В., Федун Г. «Мистецтво. 4 клас».

  Усі підручники видавництва «Навчальна книга – Богдан» мають безкоштовні електронні додатки та забезпечені відповідними навчально-методичними комплектами (календарне планування, конспекти уроків, робочі зошити, дидактичні посібники, таблиці тощо).
 
      Кожен учитель, який вибере підручники видавництва «Навчальна книга – Богдан», отримає календарне планування та конспекти уроків безкоштовно.
 
    Із 18 січня до 9 лютого 2020 року ознайомлюйтесь та обирайте підручники для 4 класу за фрагментами електронних версій оригінал-макетів в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за посиланнямhttp:// lib.imzo.gov.ua lib.imzo.gov.ua у розділі «Конкурс підручників».
 
     Тепер саме від вас, учителів, залежить, за якими підручниками будуть навчатися учні четвертих класів.

З 18 січня до 9 лютого 2021 року (згідно наказу МОНУ №1373 від 04.11.2020) триває період відбору нових підручників для 4 класів НУШ безпосередньо педагогами ЗЗСО. Цього року він проходить в умовах карантину та дистанційного або змішаного навчання. Ми створили вчителям максимально зручні умови для полегшення процесу ознайомлення з електронними версіями підручників для подальшого здійснення усвідомленого вибору.

У додатку 1 до листа надаємо перелік з 12 підручників для 4 класу, підготовлених видавництвом «Ранок», які вже мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та беруть участь у ІІ етапі Конкурсу.

Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників видавництво надало електронні версії фрагментів підручників для розміщення у вільному доступі в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» lib.imzo.gov.ua (у розділі «Конкурс підручників») та також розмістило їх на відповідній сторінці свого офіційного сайту ranok.com.ua. За наведеними у переліку гіперпосиланнями можна перейти до електронних версій оригінал-макетів підручників, презентацій підручників, орієнтовних навчальних програм та календарних планів, інтернет-підтримки та навчальних відео.

Вся інформація доступна за посиланням  http://ranok-ul.tilda.ws/nush4 .

Видавництво «Ранок» завжди виконує свої зобов’язання. Тому апробація у пілотних класах, вчасний друк якісних підручників та навчально-методичних комплектів, забезпечення інтернет-підтримки і методичного супроводу діяльності вчителя — обов’язкові етапи щорічної роботи.

Користуючись моментом, запрошуємо педагогів на спеціальну сесію Інтерактивної школи творчого вчителя 18–23 січня 2021 року «Підручники для 4 класів як  запорука успішного закінчення початкової ланки НУШ». Докладніше: http://ranok-ul.tilda.ws/interactiveschool

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfY0BdEg6VBLQqC95OTgHwSHHgA4hfpFzg0JGZo7say3Vwz2g/viewform , розклад (додаток 2).

Відеозапис авторських виступів буде доступний і надалі на сайті interactive.ranok.com.ua.

Сподіваюся, що Ви оціните наші зусилля і сприятимете інформуванню щодо зазначених ресурсів вчителів початкових класів і методистів з початкової освіти

Для цього прошу Вас розмістити банер Інтерактивної школи (додається) на сайті Вашої установи та зробити розсилку матеріалів щодо підручників для 4 класів з додатку до листа у підвідомчі установи управління освітою на місцях.

 

З повагою та подякою за багаторічну співпрацю

директор видавництва «Ранок»                                                                               В. В. Круглов

 


« повернутися

Вхід для адміністратора