A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

Міжнародний день миру у Стрептівській гімназії

Дата: 22.09.2021 10:08
Кількість переглядів: 11

                                                                                               Хай літають завжди журавлі,                                                                                               Колоски видзвонюють налиті,                                                                                             Ми за те, щоб мир був на землі                                                                                                  Для усіх дітей на цілім світі.   

    Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. 
     Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. Тому з нагоди Дня миру у Стрептівській гімназії відбулася акція «Ми за мир у всьому світі». Всі учні школи з великим задоволенням приймали участь у даному заході. 

     Нехай мир супроводжує Вас у всьому. Бережіть себе і близьких. МИ ЗА МИР У ВСЬОМУ СВІТІ! В КРАЇНІ, В СІМ’Ї, В ШКОЛІ!« повернутися

Вхід для адміністратора