A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуги доступу до мережі Інтернет установ Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спо

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі послуги доступу до мережі Інтернет установ Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам’янка-Бузької міської ради, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

 Предмет закупівлі: Послуги провайдерів (послуги з надання доступу до мережі Інтернет, обслуговування обладнання та мережі абонента), код ДК 021:2015: 72410000-7 - Послуги провайдерів.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». UA-P-2023-12-15-008743-b

Нормативно-правові акти, що формують підстави застосування процедури відкритих торгів з особливостями:

1.Закон України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року, в редакції від 19.04.2020 №114-IX в редакції зі змінами до Закону України "Про публічні закупівлі" та інших законодавчих актів України щодо здійснення оборонних та публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» №7163 від 14.03.2022 року, зокрема в частині дії пунктів 37-38 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону;

 2.Постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

3.Лист Мінекономіки України «Щодо особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 3323-04_70997-06 від 20.10.2022 року.

Строк поставки товару: до 31 грудня 2024 року.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: з врахуванням кошторисних призначень на 2024 рік – 188 040,00 грн з ПДВ

Кількість: послуги з надання доступу до мережі інтернет 31 послуга.

Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 80400, Україна, Львівська область, Кам'янка-Бузька, Незалежності, 20а (заклади та установи підпорядковані Замовнику)

Обґрунтування очікуваної вартості: «Послуги доступу до мережі Інтернет» визначено з урахуванням «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмету закупівлі» затвердженої Наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275, та з урахуванням цін (на 2024 рік на відповідну послугу) провайдерів до мереж яких підключені.

     Послуги з підключення та надання доступу до мережі Інтернет (далі – Послуги) до об’єктів Замовника надаються відповідно до Закону України «Про телекомунікації», Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 295 та інших нормативно-правових актів України у сфері телекомунікацій та забезпечують цілодобове надання у користування та обслуговування каналів передачі даних на всіх вузлах мережі.

     Учасник має бути включений до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації України.

    Учасник має забезпечити на період дії Договору безперебійне надання послуги, контроль і забезпечення функціонування послуг за схемою 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

    Учасник повинен мати кваліфіковану службу технічної підтримки та моніторингу, надання консультативної та технічної допомоги Замовнику по забезпеченню керування доступом до ресурсів Інтернет, налагодженню обладнання та сервісів Замовника, що забезпечують доступ до зовнішніх мережевих ресурсів.

    Організація надання послуги Інтернет повинна передбачати можливість нарощування пропускної здатності каналів доступу до Інтернет, в залежності від потреб Замовника.

    Учасник має надати Замовнику контактні дані (службовий, мобільний телефон, електронна пошта, тощо) фахівців  відповідальних за надання послуг (у тому числі невідкладних).

    Учасник повинен розмістити у Замовника кінцеве обладнання доступу до мережі Інтернет на об’єкті Замовника.

    Вартість необхідного обладнання та усіх витратних матеріалів, що можуть знадобитися для підключення послуги згідно вимог Замовника, повинна входити у загальну вартість послуги.

    Учасник закупівлі для виконання Технічних вимог може запропонувати умови надання Послуг, які за своїми технічними та якісними характеристиками будуть не гіршими ніж вимагається Замовником.

    Обслуговування обладнання та  мережі абонента ( включає цілодобовий моніторинг вузла зв’язку, моніторинг навантаження безпровідних каналів зв’язку-локальної мережі, технічний супровід (телефонна консультація щодо локальної мережі, виїзд та усунення несправностей, захист вузла зв’язку від вірусних атак з мережі Інтернет)

Детальну інформацію щодо предмета закупівлі можна переглянути за посиланням:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-12-15-017878-a

 

Вхід для адміністратора