A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД!

Дата: 24.04.2020 19:43
Кількість переглядів: 22

                                                                                

Талант і творча обдарованість особистості стають сьогодні запорукою інтелектуального та економічного розвитку країни та є сприятливим фактором національного престижу. Всеукраїнські учнівські олімпіади — це визнання обдарувань учнів: їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної, творчої діяльності.

      У ІІІ (обласному) етапі в цьому році взяли участь 15 переможців ІІ (районного) етапу ЗЗСО Кам’янка – Бузької ОТГ  з 12 навчальних дисциплін.

    Результатом наполегливої праці учнів під керівництвом учителів-наставників в обласних олімпіадах є 11 призових місця: 3 – друге, 8 – третіх.

    Вітаємо учнів та вчителів, бажаємо натхнення, успіхів та подальших перемог!

                                

                            Чумак Анастасія                                                                              Теклішин Юлія

                            учениця 11 класу                                                                              учениця 9 класу

            ЗОШ І - ІІІ № 3 м.Кам'янка – Бузька                                           ЗОШ І - ІІІ № 3 м.Кам'янка – Бузька

     ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з англійської мови              ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з англійської мови

                       Вчитель:Москалик Г.М.                                                                Вчитель:Преображенська Л.І.

 

                                            

                      Дмитрів Марта                                                                                  Теклішин Олеся

                    учениця 10 класу                                                                                 учениця 10 класу

      ЗОШ І - ІІІ № 3 м.Кам'янка – Бузька                                       ЗОШ І - ІІІ № 3 м.Кам'янка – Бузька

ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з англійської мови                    ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з правознавства

               Вчитель:Москалик Г.М.                                                                     Вчитель:Саєнко М.Г.

 

                                                                      

                Аліфіренко Катерина                                                                         Грінка Анастасія

                учениця 10-Б класу                                                                           учениця 10-А класу

      ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.Г.Тютюнника                                                   ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.Г.Тютюнника

  ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з біології                             ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з християнської етики

              Вчитель: Зубик Н.М.                                                                        Вчитель: Шепеля І.Ф.

 

                                                        

 

                     Гогусь Соломія                                                                         Вітушинська Світлана

                 учениця 11-Б класу                                                                         учениця 10-Б класу

     ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.Г.Тютюнника                                                 ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.Г.Тютюнника

ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з правознавства                     ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з німецької мови

              Вчитель: Семчишин Д.В.                                                               Вчитель: Возна Х.І.

 

                                              

                       Макух Віталій                                                                               Лиско Андріан

                     учень 9-Б класу                                                                              учень 8-Б класу

      ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.Г.Тютюнника                                            ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.Івана-Франка

ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з трудового навчання                  ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з історії

              Вчитель: Семчишин Ю.Г.                                                            Вчитель:Форбатюк С.І.

        

                                                     

                                                                      Варещук Оксана

                                                                     учениця 9-В класу

                                                         ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.Івана-Франка

                                       ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з укр. мови та літератури

                                                                       Вчитель:Бабій Г.В.


« повернутися

Вхід для адміністратора