A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

25 квітня 2024 року на стадіоні СКІФ м. Львова відбулись змагання Першості області з легкої атлетики

Дата: 26.04.2024 09:25
Кількість переглядів: 25

25 квітня 2024 року на стадіоні СКІФ м. Львова відбулись змагання Першості області з легкої атлетики в залік ХХХІ -х спортивних ігор школярів Львівщини. З 12 спортсменів, які представляли Львівський район - 10 школярів з Кам'янка-Бузької територіальної громади.

Бронзовим призером цих змагань на дистанції 1500м. став учень 0ЗЗСО № 1 Думич Нестор, який фінішував з особистим часом 5хв 03,9с.

Джус Таїсія , учениця ОЗЗСО № 1 подолала дистацію 800м серед дівчам з четвертим часом 2хв 52,4с

Лотіцький Максим, учень ЗЗСО № 3 завершив дистанцію 400м з шостим часом 57,0с.

Бялік Надія , учениця ОЗЗСО № 2, вперше змагалась на дистанції 400м і завершила дистанцію з п'ятим часом 1хв 09,9с

Гренюх Марія з Дернівської гімназії теж на дистанції 400м серед дівчат була сьомою з часом 1хв 12,5с.

Білецька Дарина, учениця ЗЗСО № 3, пододала 100метрівку за 13,2с

Кліщ Любомир , учень ЗЗС0 № 3, на дистанції 100м фінішував з особистим часом 12,3.

Дистанцію 200м Поліщак Тетяна , учениця Зубівмостівської гімназії подолала за 32,8с

Вперше на змаганнях обласного рівня на дистанції 200 метрів виступали спортсмени з ОЗЗСО № 1 Медков Максим та Березюк Давид і фінішували з достойним часом 25,8с та 26,3.