A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

Запрошуємо молодь Кам'янка-Бузької громади, віком 20-35 років долучитись до відбору на програму «Молодь змінить Україну - 2020» Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Дата: 06.10.2020 16:58
Кількість переглядів: 12

Молодь віком 20-35 років запрошують долучитись до відбору на програму «Молодь змінить Україну - 2020» Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Програма створена для молодих, патріотичних, відповідальних українців, які пов'язують своє майбутнє із Україною, прагнуть позитивних змін, потребують додаткових знань та досвіду.

Програма «Молодь змінить Україну - 2020» складається із трьох етапів:

- I етап (жовтень-листопад 2020) - онлайн-школи локального розвитку для учасників та учасниць із 9 областей: Львівська, Рівненська, Закарпатська, Хмельницька, Миколаївська, Кіровоградська, Сумська, Херсонська та Луганська. Цей етап передбачає 6-тижневе онлайн-навчання з 19.10 до 30.11 двічі на тиждень (понеділок та четвер з 19:00 до 20:30). Навчання поєднує лекторії, практичні кейси, індивідуальну роботу над проєктами та створене таким чином, щоб допомогти учасникам підготувати та в найкоротші терміни втілити власні проєкти місцевого розвитку, базуючись на отриманому масиві сучасних актуальних знань.

- ІІ етап (грудень 2020 - лютий 2021) - реалізація проєктів місцевого розвитку. Зосереджений на реалізації проєктів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками та учасницями із застосуванням знань, отриманих на навчальних модулях.

- ІІІ етап (квітень-червень 2021) - навчальні поїздки до однієї із шести країн Європи: Швеції, Швейцарії, Австрії, Польщі, Німеччини та Норвегії.

Зазначимо, що автори найбільш успішних проєктів матимуть можливість отримати малий грант для реалізації своєї ідеї або взяти участь у навчальній поїздці до однієї з країн, що відповідають критеріям, які напрацьовані Богданом Гаврилишиним.

Реєстрація триває до 23:00 год 10 жовтня за посиланням. 

Сайт програми за посиланням.  

Контакти: менеджер з комунікацій Фонду родини Богдана Гаврилишина Маріанна Єлейко - моб.: +380506701510, mariannatic@gmail.com, press@bhfamily.org.

Офіційне джерело:https://loda.gov.ua/news?id=54143


« повернутися

Вхід для адміністратора