A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

ПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії для проведення Конкурсу на посаду керівника Зубівмостівської гімназії Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області

Дата: 07.10.2022 16:11
Кількість переглядів: 95

 

 

                                                                        ПРОТОКОЛ №1

засідання конкурсної комісії  для проведення Конкурсу на посаду керівника Зубівмостівської гімназії

Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області

 

07 жовтня 2022року                                                                           15.00 год.

 

          Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»  від 16.01.2020 року  №463-IX, на виконання рішення 8-ї сесії Кам’янка-Бузької міської ради від 25.03.2021року №52  «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Кам’янка-Бузької міської ради» зі змінами затвердженими рішенням Х сесії VIII скликання від 27 квітня 2021 року №71 «Про внесення змін у рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 25.03.2021 року №52 «Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Кам’янка-Бузької міської ради» та затвердження персонального складу конкурсної комісії», наказів відділу ОКТМС від 07.09.2022 року: № 01-04/126 «Про оголошення  конкурсу на посаду директора Зубівмостівської гімназії Кам’янка-Бузької міської  ради Львівської області оголошено конкурс на заміщення вакантної посади керівника 3убівмостівської гімназії Кам’янка-Бузької міської  ради  Львівської області.

Присутні:

Голова комісії:

Загорняк Ольга Мирославівна - депутат Кам’янка-Бузької міської ради

Члени комісії:

Костюк Галина Михайлівна - депутат Кам’янка-Бузької міської ради

Гамерник Галина Ярославівна – головний спеціаліст відділу роботи з експертами управління Державної служби якості освіти у Львівській області Коцовська Олександра Степанівна - доцент кафедри освітньої політики Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Краєвська Віра Степанівна – голова ОТОППОіНУ Кам’янка-Бузької міської, Новояричівської, Добротвірської селищних, Жовтанецької сільської територіальних громад.

Всього: 5 членів конкурсної комісії.

Відсутні.

Підгайна Надія Романівна – головний спеціаліст сектору правового забезпечення управління Державної служби якості освіти у Львівській області

Секретар комісії   (без права голосу):             

Петрик Т.Р. - заступник начальника-завідувач сектору освіти відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам’янка-Бузької міської ради.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

 1. Про затвердження порядку денного засідання конкурсної комісії  для проведення конкурсу на посаду директора Зубівмостівської гімназії Кам’янка-Бузької міської  ради  Львівської області.
 2. Про обрання заступника голови конкурсної комісії.

 

 

 1.  Про дотримання норм «Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області», затвердженого рішенням 8-ї сесії Кам’янка-Бузької міської ради від 25.03.2021року №52 зі змінами затвердженими рішенням Х сесії VIII скликання від 27 квітня 2021 року №71. 
 2. Про розгляд документів, поданих претендентом на заміщення вакантної посади  керівника Зубівмостівської гімназії Кам’янка-Бузької міської  ради  Львівської області та прийняття рішення про допущення та/або недопущення до участі в конкурсі.
 3. Про забезпечення та організацію ознайомлення кандидата із Зубівмостівською гімназією Кам’янка-Бузької міської  ради, її трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування.
 4. Про  визначення дат проведення наступних засідань конкурсної комісії.

 

 1. СЛУХАЛИ:

     Загорняк О.М., голову конкурсної комісії, яка ознайомила присутніх із порядком денним. Зауваження та пропозиції до порядку денного відсутні.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):

«За»                      -    __5_ голосів

«Проти»               -    _0_ голосів

«Утримались»      -    _0__голосів

         

ВИРІШИЛИ:

          Затвердити порядок денний.

 1. СЛУХАЛИ:

Голову конкурсної комісії Загорняк О.М., яка запропонувала обрати заступником голови конкурсної комісії Краєвську В.С. - голову ОТОППОіНУ Кам’янка-Бузької міської, Новояричівської, Добротвірської селищних, Жовтанецької сільської територіальних громад.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):

«За»                      -    _5__ голосів

«Проти»               -    __0_ голосів

«Утримались»      -    __0_ голосів

         

ВИРІШИЛИ:

Обрати заступником голови конкурсної комісії Краєаську В.С. - голову ОТОППОіНУ Кам’янка-Бузької міської, Новояричівської, Добротвірської селищних, Жовтанецької сільської територіальних громад.

 

 1. СЛУХАЛИ:

Голову конкурсної комісії Загорняк О.М., яка ознайомила присутніх з Положенням про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Кам’янка-Бузької міської ради, затвердженим рішенням 8-ї сесії Кам’янка-Бузької міської ради від 25.03.2021року №52 зі змінами затвердженими рішенням Х сесії VIII скликання від 27 квітня 2021 року №71 та критеріями оцінювання:

- тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої  освіти,

-  ситуаційного завдання,

- презентації перспективного розвитку (програми) розвитку закладу загальної середньої освіти конкурсного відбору на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Кам’янка-Бузької міської ради.

          ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):

«За»                      -    _5__голосів

«Проти»               -    _0__ голосів

«Утримались»      -    _0__ голосів

         

ВИРІШИЛИ :

Членам комісії неухильно дотримуватися Положення про порядок конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області, затвердженого рішенням 8-ї сесії Кам’янка-Бузької міської ради від 25.03.2021року №52 зі змінами затвердженими рішенням Х сесії VIII скликання від 27 квітня 2021 року №71.

 

          4. СЛУХАЛИ:

          Загорняк Ольгу Мирославівну, голову конкурсної комісії, про розгляд документів, поданих претендентом на участь у конкурсі.

Термін подачі документів та вимоги до претендентів та подання всіх необхідних документів для участі у конкурсі, були оприлюднені на офіційних вебсайтах Кам’янка-Бузької міської ради та відділу ОКТМС.

 Петрик Тетяна Романівна, секретар комісії,  повідомила про те, що протягом 23 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу,  з 09.09.2022 року по 30.09.2022 року включно, здійснювався  прийом документів від претендентів на участь у конкурсі.

Надійшла 1  (одна) заява від претендента на посаду керівника закладу Зубівмостівська гімназія Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області.

 Тетяна Романівна зазначила, що документи претендента на участь у конкурсі на посаду керівника, прийняті в установленому порядку відповідно до оприлюдненого оголошення. Заява зареєстрована у відповідному порядку, описи документів сформовані та готові для представлення на розгляд конкурсній комісії.

Петрик Т.Р. ознайомила усіх членів конкурсної комісії із документами, поданими претендентом на участь у конкурсі, відповідно до Положення.  

 Для участі в конкурсі заяву з необхідними документами подала одна претендентка на  посаду  керівника Зубівмостівської гімназії Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області Дмитраш Уляна Вікторівна, 1986 р.н.

Претендент подала заяву з наданням згоди на обробку персональних даних 28.09.2022 за вх. №1.  До заяви  долучено:

 • резюме;
 • копія паспорта громадянина України;
 • копія документа про вищу освіту;
 • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
 • копія трудової книжки;
 • довідка про відсутність судимості (оригінал), серія ВР-000316838  станом на  20.09.2022р.;
 • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду (оригінал) від  26.09.2022р., серія 12ЯЯТ №716383;
 • мотиваційний лист.

Після ознайомлення з документами конкурсна комісія дійшла висновку, що документи претендентки на посаду керівника закладу Зубівмостівська гімназія Кам’янка-Бузької міської ради Дмитраш У.В. відповідають встановленим вимогам згідно чинного законодавства.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням)

Допустити Дмитраш У.В. до участі у конкурсі

«За»                      -    __5_ голосів

«Проти»               -    _0__ голосів

«Утримались»      -    __0_голосів

 

ВИРІШИЛИ:

Допустити  Дмитраш У.В. до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади  керівника Зубівмостівської гімназії Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області.

 СЛУХАЛИ:

Голову конкурсної комісії, Загорняк О.М., про необхідність ознайомлення кандида із закладом освіти, трудовим колективом та  представниками органів громадського самоврядування.

Краєвська В.С., заступник голови комісії, зауважила, що адміністрація закладу освіти повинна забезпечити ознайомлення кандидатів із дотриманням  вимог відповідно до воєнного стане та карантинних обмежень.

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):

«За»                      -   _5__ голосів

«Проти»               -   __0_ голосів

«Утримались»      -   __0_ голосів

   ВИРІШИЛИ:

Організувати та забезпечити 12.10.2022 року ознайомлення кандидата на посаду  керівника  Зубівмостівською гімназією Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області Дмитраш У.В.

 Секретарю конкурсної комісії,  Петрик Т.Р., повідомити кандидата про дату та час ознайомлення із закладом освіти, трудовим колективом.

СЛУХАЛИ:

 Голову конкурсної комісії, Загорняк О.М., яка запропонувала на розгляд членів комісії  графік наступних засідань.

 

 

ГРАФІК

проведення засідань конкурсної комісії з відбору на посаду керівника Зубівмостівської гімназії Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області

Друге засідання конкурсної комісії

Затвердження конкурсною комісією тестових завдань на перевірку знань законодавства України у сфері загальної  середньої освіти та ситуаційних завдань

 

Назва закладу освіти

Місце проведення засідання конкурсної комісії

Дата засідання

комісії

Час засідання комісії

 

Зубівмостівська гімназія

ВОКТМС

13.10.2022р.

15.00 год.

 

Порядок денний :

Третє засідання конкурсної комісії

Проведення тестування кандидатів на знання законодавства України у сфері загальної  середньої освіти та розвязання ситуаційного завдання.

 

Назва закладу освіти

Місце проведення засідання конкурсної комісії

Дата засідання

комісії

Час засідання комісії

 

Зубівмостівська гімназія

сесійна зала Кам’янка-Бузької міської ради

19.10.2022р

10.00 год.

 

Порядок денний:

 

 1. Ознайомлення з порядком проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника Зубівмостівської гімназії Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області.
 2. Проведення тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти.
 3. Письмове вирішення ситуаційного завдання.
 4. Проведення відкритої публічної презентації та співбесіди з кандидатами на посаду керівника.

 

 1. Підведення підсумків засідання конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсного відбору  на заміщення вакантної посади керівника Зубівмостівської гімназії Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області.  

ГОЛОСУВАЛИ (відкритим голосуванням):

«За»                      -    _5__ голосів

«Проти»               -    __0_ голосів

«Утримались»      -    _0__ голосів

         

ВИРІШИЛИ:

1. Провести наступне засідання конкурсної комісії 13.10.2022р. о 15 годині для обговорення Критеріїв оцінювання тестування,затвердження тестових питань та ситуаційних завдань.

 2. Провести конкурсний відбір 19 жовтня 2022 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні  Кам’янка-Бузької міської ради.

 Секретарю конкурсної комісії, Петрик Т.Р., повідомити  кандидата  про дату і місце проведення конкурсного відбору на посаду керівника Зубівмостівської гімназії Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області.                                          

                                                                                       

Голова комісії                                                     Загорняк О.М.

Заступник голови

комісії                                                                  Краєвська В.С.

 

Члени комісії:                                                  

                                                                             Гамерник Г.Я.

 

                                                                             Коцовська О.С.

 

                                                                                         Костюк Г.М.


« повернутися

Вхід для адміністратора