Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

НАСТАВ ЧАС ВИГРАВАТИ РАЗОМ ІЗ ОНЛАЙН ЄВРОВІКТОРИНОЮ-2020

 

Шановні колеги!

 З 17 березня по 16 вересня 2020 року Представництво ЄС проводить онлайн вікторину про Європейський Союз. 
Дізнавайтесь ще більше про цінності, інституції та життя в ЄС, культуру і спорт, інновації та розвиток Євросоюзу, про знаних українців в об’єднаній Європі.
Пройти Євровікторину можна на сайті  
www.euroquiz.org.ua. Вікторина розбита на п’ять тематичних напрямки: для учасників до 14 років та старших за цей вік. Усі без виключення учасники, які пройдуть 5 напрямків, зможуть отримати електронний сертифікат і дізнатися нові вражаючі факти про ЄС. А 100 найкращих гравців у кожній категорії отримають спеціальні подарунки від Представництва ЄС в Україні. 
Всі учасники мають можливість заробити квізкоіни - внутрішню валюту вікторини, які можна обміняти на сувеніри від Представництва ЄС в Україні.
З усіма питаннями звертайтесь на адресу 
[email protected] та за телефоном 0985422863.
Давайте проведемо ці півроку разом: ми підготували для вас безліч цікавих запитань, вражаючих фактів і чудових нагород для переможців!
Реєструйтеся! Грайте! Вигравайте!
Довідка: Вікторина відбувається в рамках проекту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні». Виконавцем проекту виступають ГО «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО “Молодіжна альтернатива”.
-- 
З повагою, 
кабінет євроінтеграційних аспектів освіти

 

 

 

 « повернутися до списку новин