A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

Назва предмета закупівлі: Пара, гаряча вода та пов’язана продукція, (ДК 021:2015: 09320000-8 — Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

Назва предмета закупівлі: Пара, гаряча вода та пов’язана продукція, (ДК 021:2015: 09320000-8 —  Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

Обсяги закупівлі: 400  Гкал

Строк поставки товару: з 01 січня 2023  до  31 грудня 2023

Очікувана вартість предмета закупівлі: Очікувана вартість: 1 418 768,00  грн з ПДВ

Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Желдецький ЗЗСО І-ІІІ ст.. Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області, 80425, Україна, Львівська область, с.Сокіл, Підгірна, 5 б

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені  відповідно до потреб Замовника з урахуванням вимог нормативних документів.

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: закупівля без використання електронної системи,  UA-P-2023-01-17-006417-a

 

Враховуючи пп.5 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, тобто замовник застосовує виняток за Особливостями і укладає прямий договір. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х „Прикінцеві та перехідні положення” Закону.

Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.

Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення потреби послуг з постачання теплової енергії в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення про застосування під час здійснення закупівлі вищезазначеного винятку за Особливостями.

З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.

 

Детальну інформацію щодо предмета закупівлі можна переглянути за посиланням: 

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-01-17-012592-a

 

Вхід для адміністратора