A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Капітальни

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Капітальний ремонт системи опалення "Стрептівської гімназії Кам'янка-Бузької міської ради" на вул. 1 грудня, 32 в с.Стрептів Львівського р-ну, Львівської області.

 На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

Назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 45450000-6- Інші завершальні будівельні роботи. Капітальний ремонт системи опалення "Стрептівської гімназії Кам'янка-Бузької міської ради" на вул. 1 грудня, 32 в с.Стрептів Львівського р-ну, Львівської області.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-04-010676-a

Спрощена закупівля

Обсяги закупівлі:Капітальний ремонт системи опалення  Стрептівської  гімназії

Строк поставки товару: 30 листопада 2022.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 338 456,0 грн. з ПДВ

Місце поставки: вул 1-го Грудня, 32, с.Стрептів, Львівська область, 80451, Україна.

Уповноваженою особою Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради визначено очікувану вартість предмета закупівлі згідно з наявної проектно-кошторисної документації.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Роботи та матеріальні ресурси, що використовуються, повинні відповідати вимогам ДСТУ Б.Д.1.1-2013, іншим нормативно-правовим актам і нормативним документам у галузі будівництва, проектній документації та умовам Договору.

Ціна тендерної пропозиції, за яку учасник згоден виконати замовлення, розраховується виходячи з обсягів робіт на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення проектних рішень по об’єкту замовлення.

Ціну тендерної пропозиції слід визначати відповідно до умов тендерної документації щодо термінів закінчення робіт та проєкту щодо технології виконання робіт, використання конкретних матеріалів і конструкцій, якості будівельно-монтажних робіт, а також з дотриманням діючих норм і правил виконання будівельно-монтажних робіт, технічною експлуатації будівельної техніки і безпечних умов праці.

Будь-які не враховані у ціні тендерної пропозиції витрати додатково сплачуватись не будуть. До ціни тендерної пропозиції не включаються витрати, пов’язані з укладанням договору.

Вартість пропозиції та всі інші ціни повинні бути чітко визначені.

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням тендерної пропозиції, не відшкодовуються замовником (в тому числі у разі відміни торгів чи визнанні торгів такими, що не відбулися). Зазначені витрати сплачуються учасником.

Учасник відповідає за одержання всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів на роботи, запропоновані на торги та інших документів пов’язаних із поданням тендерної пропозиції та самостійно несе всі витрати за їх отримання. Учасник гарантує достовірність інформації, яку подано у його тендерній пропозиції.

З метою контролю за відповідністю робіт та матеріальних ресурсів установленим вимогам, замовник (уповноважений представник) забезпечує здійснення технічного нагляду за будівництвом у порядку, встановленому законодавством.

З метою контролю за відповідністю будівельно-монтажних робіт проектній документації, замовник (уповноважений представник) забезпечує здійснення авторського нагляду протягом усього періоду будівництва, шляхом укладення договору з відповідальним розробником проектної документації (генеральним проектувальником).

Учасники в складі пропозиції надають гарантійні листи від товаровиробника чи представника товаровиробника устаткування (у разі, якщо товар не виробляється на території України), які підтверджують спроможність здійснити поставку:

 радіаторів, радіаторних терморегуляторів двохтрубної системи опалення, що вказані у пропозиції Учасника (підсумкова відомість ресурсів, надана до договірної ціни).

Гарантійний лист має бути належним чином оформлений: містити вихідний номер, із  зазначенням найменування Замовника, назви та номеру оголошення про проведення закупівлі.

 

Детальну інформацію про технічні характеристики предмета закупівлі можна переглянути за посиланням:  https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-10-04-010676-a

Вхід для адміністратора