Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради

Додаток до наказу №1

Група №311  Початкові класи     27.01.-30.01.2020 р.

Сирко

Ольга

Василівна

Кам’янка-Бузька ОТГ

ЗОШ І-ІІІ ст.№2 м.Кам'янки-Бузької

 

  

   Група №334   Вихователь ЗДО  03.02.-06.02.2020 р

Лиско

Лариса

Адамівна

Камянка-Бузька ОТГ

Камянка-Бузький дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №5

Сприс

Ольга

Ігорівна

Камянка-Бузька ОТГ

Камянка-Бузький ДНЗ комбінованого типу №3

 

 

Група №349    Вихователь ЗДО    10.02.-13.02.2020 р

 

Лизун

Тетяна

Богданівна

Камянка-Бузька ОТГ

Камянка-Бузький дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №1

Магир

Марія

Тадеївна

Камянка-Бузька ОТГ

Камянка-Бузький дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №2

Криштоф

Маряна

Ігорівна

Камянка-Бузька ОТГ

Камянка-Бузький дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №5

 

Група №353   Практичний психолог, психологія    17.02.-20.02.2020 р

 

Дубас

Ольга

Дмитрівна

Кам’янка-Бузька ОТГ

ЗОШ І-ІІІ ст.№2  м.Кам’янки-Бузької

Савчак

Людмила

Анатоліївна

Кам’янка-Бузька ОТГ

ЗОШ І-ІІІ ст.№3 м.Кам’янки-Бузької

 

 

Група №359  Музичне мистецтво, керівник гуртка, акомпаніатор, концертмейстер    

                       17.02.-20.02.2020 р

Косаревич

Галина

Романівна

Кам’янка-Бузька ОТГ

ЦДЮТ

 

 

Березень

 

Група №411  Мистецтво  16.03.-19.03.2020 р.

 

Мазурок

Юрій

Богданович

Кам’янка-Бузька ОТГ

ЗОШ І-ІІІ ст.№2  м.Кам’янки-Бузької

 

Група №412 Українська мова та література  16.03.-19.03.2020 р.

 

Калітовська

Ірина

Вікторівна

Кам’янка-Бузька ОТГ

ЗОШ І-ІІІ ст.№1  м.Кам’янки-Бузької

 

 

                           Група №430  Хімія  23.03.-26.03.2020 р.

 

Зубик

Наталя

Михайлівна

Кам’янка-Бузька ОТГ

ЗОШ І-ІІІ ст.№2  м.Кам’янки-Бузької

 

 

 

Група №390-Б   Тематичний спецкурс 11.03.2020 р.

 

Лис

Марія

Вікторівна

Кам’янка-Бузька ОТГ

ЗОШ І-ІІІ ст.№1  м.Кам’янки-Бузької

 

Квітень

Група №445  Учителі початкових класів    06.04.-09.04.2020 р.

 

Гижин

Ірина

Андріївна

Кам’янка-Бузька ОТГ

ЗОШ І-ІІІ ст.с.Батятичі

 

 

Група №466  Математика   21.04.-24.04.2020 р.

 

Голяницька

Галина

Євгенівна

Кам’янка-Бузька ОТГ

ЗОШ І-ІІІ ст.№1  м.Кам’янки-Бузької

 

 

 

Група №482  Українська мова та література   27.04.-30.04.2020 р.

Струс

Богдана

Орестівна

Кам’янка-Бузька ОТГ

Желдецький НВК

 

Травень

Група №491  Інформатика   04.05.-07.05.2020 р.

Стружинська

Лідія

Романівна

Кам’янка-Бузька ОТГ

ЗОШ І-ІІІ ст.№3 м.Кам’янки-Бузької

 

 

Група №502  Вихователь ЗДО   12.05.-15.05.2020 р

Лизун

Тетяна

Богданівна

Кам’янка-Бузька ОТГ

Кам’янка-Бузький дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №1

 

 

 

Група №509  Хімія   12.05.-15.05.2020 р

Мороз

Оксана

Іванівна

Кам’янка-Бузька ОТГ

ЗОШ І-ІІІ ст.с.Батятичі

 

 

 

Група №518  Практичний психолог, учитель психології 18.05.-21.05.2020 р

 

Чистякова

Мар’яна

Андріївна

Кам’янка-Бузька ОТГ

Кам’янка-Бузький центр розвитку дитини

 

 

 

 

Група №539  Вихователь ЗДО  25.05.-28.05.2020 р

Магир

Марія

Тадеївна

Кам’янка-Бузька ОТГ

Кам’янка-Бузький дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №2